Apie mane

Esu laimingas žmogus (tvirtai tikiu, jog laimę mes kuriame patys), gyvenantis šia akimirka, vertinantis tai, ką turi, esantis atviras likimo vėjams, visada atvira ir mylinčia širdimi, turintis begalinę aistrą ieškoti ir atrasti. 

Jau daugiau nei 10 metų domiuosi asmeniniu augimu, analizuoju save, žmonių pasaulėžiūrą, gilinuosi į jausmus, emocijas, mintis ir jų galią. Ieškau įvairių požiūrio/mąstymo alternatyvų galinčių pagerinti žmonių kasdienybę ir gyvenimo kokybę. Savo apmąstymus išdėlioju popieriaus lape ar kompiuterio ekrane, rašau visur ir visada, nes širdy turiu nevaldomą norą dalintis, įkvėpti ir motyvuoti augti. 

Gražiausia šiame pasaulyje man yra tai, kai žmogus veikia tą ką nori ir tada kada nori. Tokiu atveju nelieka nuoskaudų ir dvejonių, kas būtų jeigu būtų. Nuoširdžiai tikiu, jog kiekvienas iš mūsų turi teisę gyventi sau patogiausiu laiku. Kiekvienas turi teisę tobulėti savo tempu ir įgyvendinti savo unikalią asmeninę legendą. Tik susitelkus į save, į savo vidinį pasaulį ir nustojus lyginti save su kitais ar visuomenėje nustatytomis normomis galime pajusti vidinę ramybę.

Laisvė būti savimi man yra viena iš didžiausių gyvenimo vertybių. O kelionė į save pagrindinis gyvenimo tikslas.

Nori išgirsti daugiau?

Pasiklausyk projekto „Zeno dėžė“ tinklalaidės apie mano kelią!

Logo_Živilė_Osman_baltas
Logo_Živilė_Osman_baltas

2011 - 2015m. Psichologijos bakalauras

2017m. Vedžiau motyvacinį seminarą „Kasdienybės laboratorija“ (dėl motyvacinių seminarų kreipkitės nurodytais kontaktais)

info@zivileosman.lt

+4748642335